blocky pointingDownLeft

Již nic nebrání, a to ani začínajícím pedagogům, postupně implementovat principy "nové informatiky" do výuky svých předmětů!

Celý komplex materiálů zahrnujích metodické poznámky, pracovní listy i hotové prezentace ve formátu MS PowerPoint vhodně doplňují samotné programovatelné stavebnice. Díky propojení s předměty jako jsou výtvarná a hudební výchova, matematika, pracovní činnosti, fyzika, ale i zeměpis či angličtina mohou vznikat projekty podporující kompetence, které žákům usnadní jejich začlenění do procesu dalšího vzdělávání a v budoucnu přispějí k lepšímu uplatnění na trhu práce.

 

  

 

Hlavní přednosti nabízeného řešení

  • Komplexní řešení pro výuku nejen na základní škole. Úlohy jsou poskládány tak, aby je bylo možné realizovat i s žáky prvního stupně. Díky různé úrovni složitosti a rozšiřujícím aktivitám lze však posunout obtížnost až na úroveň středoškoláků.
  • Ucelený systém sestávající z propracované metodiky, 50 hotových úloh, unikátního software na bázi jednoduchého vizuálního programování a programovatelných bloků.
  • Jednoduchost použití. Celý systém je připraven tak, aby jej zvládl používat opravdu každý. Pár ikonek, vše v češtině, hotové prezentace pro spuštění v hodině, vše připraveno k okamžitému použití.
  • Virtuální modul a simulátor. Nemáte k dispozici potřebný blok nebo jste právě mimo školu a rádi byste si vyzkoušeli, zdali bude zamýšlená logika fungovat? V tom případě stačí spustit vlastní software a pracovat ve virtuálním prostředí. To vše zdarma.
  • Součástí naší koncepce je i široká nabídka dalšího vzdělávání.

Vhodné sady

Tyto sady můžete vhodně využít v rámci nabízeného řešení.

Zpravodaj SAM LABS

Chcete být neustále v obraze? Mít aktuální informace, inspirativní tipy a přehled o chystaných seminářích? Přihlaste se k odběru zpravodaje SAM Labs a nic z toho vám neunikne.

Mám zájem

Kontaktujte nás

Máte zájem o řešení Sam Labs? Nebo vás zajímají podrobnější informace?
Neváhejte nás kontaktovat:

+420 222 312 451

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím svůj telefon

Vyplňte prosím správně svůj email

Zanechte nám prosím zprávu

* povinná položka

Neplatný vstup

Udělte prosím souhlas

  • SAMLabs Logo grey
  • Root Logo Lockup kopie
  • logo1