Vážení vyučující,

pokud se chcete blíže seznámit s obsluhou SAM LABS či více poznat metodické možnosti implementace do vyučování, navštivte náš seminář, webinář nebo si nás pozvěte na ukázku do školy. Váháte, je-li SAM LABS to pravé? Nechte si od nás nezávazně předvést, jak SAM LABS funguje v praxi českých škol.

V případě zájmu o další informace volejte na tel.: 724 352 546 (Jakub Novotný) nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře níže.

Můžete nás také zastihnout na některé z konferencí zaměřených na informatiku a digitální dovednosti, kde pravidelně vystupujeme s aktualitami a pořádáme tvůrčí workshopy. Akce, kterých se účastníme, můžete sledovat v aktualitách na stránce aktivnitrida.cz.

Kurz Rozvoj digitální gramotnosti a informatického myšlení žáků je vzdělávací program, který se zaměřuje na přípravu učitelů pro novou informatiku a obsahem kurzu je komplexní vhled do problematiky digitální gramotnosti a informatického myšlení. Podrobnosti najdete zde: https://www.aktivnitrida.cz/vzdelavani/rozvoj-informatickeho-mysleni-zaku

Další lekce a materiály pro výuku se SAM LABS jsou a budou dále přibývat na stránkách www.experimentujeme.cz.

Zpravodaj SAM LABS

Chcete být neustále v obraze? Mít aktuální informace, inspirativní tipy a přehled o chystaných seminářích? Přihlaste se k odběru zpravodaje SAM Labs a nic z toho vám neunikne.

Mám zájem

Kontaktujte nás

Máte zájem o řešení Sam Labs? Nebo vás zajímají podrobnější informace?
Neváhejte nás kontaktovat:

+420 222 312 451

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím svůj telefon

Vyplňte prosím správně svůj email

Zanechte nám prosím zprávu

* povinná položka

Neplatný vstup

Udělte prosím souhlas

  • SAMLabs Logo grey
  • Root Logo Lockup kopie
  • logo1