Manuály a knihovna lekcí

Pro rychlou orientaci a metodickou podporu má SAM LABS zpracované úvodní lekce, ve kterých krok po kroku poznáte základní nastavení a funkce systému. Seznam bloků a Jak rychle začít jsou základní dva dokumenty, které doporučujeme prostudovat při přípravě na práci se SAM LABS. Uděláte si praktickou představu o tom, jak lze SAM LABS využít ve výuce. Inspirovat se můžete také v lekcích kurzů STEM a Learn to Code, kde jsou přeloženy vybrané lekce do češtiny a kompletní seznam lekcí v angličtině je dostupný zdarma na stránkách výrobce: https://samlabs.com/us/content/steam/

Dynamické učení

S našimi lekcemi v kurzech STEAM a Learn to Code můžete integrovat kódování do své třídy dynamickým, přístupným a poutavým způsobem. Naše balíčky lekcí jsou psány učiteli pro učitele a poskytují vše, co potřebujete k sebevědomému dodávání učebních osnov a standardů v rámci Nové informatiky a aktuálních změn RVP.

Zpravodaj SAM LABS

Chcete být neustále v obraze? Mít aktuální informace, inspirativní tipy a přehled o chystaných seminářích? Přihlaste se k odběru zpravodaje SAM Labs a nic z toho vám neunikne.

Mám zájem

Kontaktujte nás

Máte zájem o řešení Sam Labs? Nebo vás zajímají podrobnější informace?
Neváhejte nás kontaktovat:

+420 222 312 451

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím svůj telefon

Vyplňte prosím správně svůj email

Zanechte nám prosím zprávu

* povinná položka

Neplatný vstup

Udělte prosím souhlas

  • SAMLabs Logo grey
  • Root Logo Lockup kopie
  • logo1